Послуги

На індивідуальних зустрічах (і онлайн) ми знаходимо способи вирішення ваших актуальних задач для покращення стану. Ви отримаєте техніки для досягнення стану сили, заспокоєння. Зможете знов відчуєти опору та впевненість в рішеннях та подальших діях.

На сімейних консультаціях для подружніх пар, об’єктивно досліджуємо стосунки, ситуації та знаходимо оптимальні рішення.

На авторських тренінгах, індивідуальних марафонах пізнаємо свої сильні сторони, прокачуєм їх, пропрацьовуємо незакриті теми і обираєм подальший вірний вектор руху.

Приєднуйтеся в телеграм-канал https://t.me/+opnzLyjR_jllZThi Тут практики на конструктивне скерування уваги та інструменти впорядкування внутрішнього стану.

Відкритий для реєстрації онлайн марафон “Тиждень усвідомленого життя “, ІІ потік. Отримаєте ключі для розуміння і навики впорядкування внутрішнього стану. Прості техніки. Умова участі – довільна оплата, від 10 до 500 грн., 30 % потребуючим українцям. Стартуємо 01.08.22.

Індивідуальний марафон, тривалістю 21 день, – можливість звільнитись від складеного деструктивного реагування, – залежності. Обнулитись і сформувати сприятливе ставлення та звичку.

Діє жива група для жінок, де і в радощах і горі, і в спільному проходженні важливих етапів життя. Тут підтримка, натхнення, самопізнання, мотивація, спільне сотворення…). І теплі напої з смаколиками. Мінігрупи (5-6 учасників). Щосереди, 12-14 год.

Свідомі прогулянки – це спосіб навчитися заспокоювати та впорядковувати свій внутрішній стан, свідомим налашткванням та взаємодією з простором природи, звільнюючи та проявляючи справжність і єство.

Як? Доволі просто). Передаю навик. Локація: Парк ім. Т. Г. Шевченка.

Курс “ПроЯВиСЯ” – глибоке занурення, живий контакт, тривалий психотерапевтичний супровід для повернення чуття самої /го себе, а відтак – доступ до власної сили і спроможності.

Ви мабуть чули, що ситуація вирішується, коли змінюємо до неї ставлення. Яким чином? Маю техніку.

Масаж тіла для жінок допомагає підвищити стресостійкість. Крім того, що покращує кровообіг, розслаблює, сприяє якісному сну, а відтак самопочуттю.

Наостанок, внутрішній стан – наша відповідальність і має відображення й продовження в фізичному просторі, де ми перебуваємо, живемо. І навпаки. Прикро і сумно, що багато українців тимчасово залишили чи повністю втратили житло. І його роль відкрилась по-іншому. Та благо, є ви! І точно зможете перелаштуватись та сотворити ще світліше, і надійніше. Дай Боже. А помічником у цьому виступить діючий інструмент фен-шуй.

Я за цілісний підхід.

Та індивідуальний супровід.

Підбираю, по вашій потребі!

По суті, я допомагаю вам впорядкувати внутрішній потенціал і скерувати його для конструктивного застосування у вашому щоденні та досягненню реальних бажаних змін.

Формати роботи:

  1. Телеграм-канал https://t.me/+opnzLyjR_jllZThi. Практики впорядкування внутрішнього стану.
  2. Зустріч в офісі, близько від центру, м. Івано-Франківськ
  3. Онлайн-консультації (tel/ viber/ telegram)
  4. Прогулянковий формат, у парку;

Дзвоніть: 068 543 41 11

Або заповніть заявку нижче, і я вам відповім!