Послуги

На індивідуальних зустрічах (і онлайн) ми знаходимо способи вирішення ваших актуальних задач для покращення стану. Ви отримаєте техніки для досягнення стану сили, спокою. Зможете знов відчуєти опору та впевненість в вірних рішеннях та подальших діях.

На сімейних консультаціях для подружніх пар, об’єктивно досліджуємо стосунки, ситуації та знаходимо оптимальні рішення.

На авторських тренінгах, індивідуальних марафонах пізнаємо свої сильні сторони, прокачуєм їх, пропрацьовуємо незакриті теми і обираєм подальший вірний вектор руху.

Приєднуйтеся в телеграм-канал https://t.me/+opnzLyjR_jllZThi Тут практика та інструменти впорядкування внутрішнього стану.

Відкритий для реєстрації онлайн тренінг “Вистояти. Зміцніти. Радіти”, потік ІІ. Отримаєте ключі для розуміння і ефективного врівноваження свого внутрішнього стану, в якій ситуації ви б не знаходились.

Індивідуальний марафон, тривалістю 21 день, – можливість звільнитись від складеного деструктивного реагування, – залежності. Обнулитись і сформувати сприятливе ставлення та звичку.

Діє група для жінок “Ми з тобою)”, де і в радощах і горі, і в спільному проходженні важливих етапів життя. Тут підтримка, натхнення, самопізнання, мотивація, спільне сотворення…). І теплі напої з смаколиками.

Мінігрупи (5-6 учасників).

Свідомі прогулянки – це легкий, наповнюючий спосіб навчитися згармонізовувати свій внутрішній стан, свідомим налашткванням та взаємодією з простором природи, звільнюючи та проявляючи справжність і єство.

Як? Доволі просто). Передаю навик.

Курс “ПроЯВиСЯ” – глибоке занурення, живий контакт, тривалий супровід для ПроЯВлення вашої суті. Повернення чуття самої /го себе, а відтак – доступ до власної сили і спроможності.

Ви мабуть чули, що ситуація вирішується, коли змінюємо до неї ставлення. Яким чином? Маю техніку.

Масаж тіла допомагає попустити ментальні та емоційні тормози. Крім того, що покращує кровообіг та тонізує, сприяє якісному сну, а відтак самопочуттю.

Наостанок, наш внутрішній стан, який є нашим Домом, Храмом, має відображення і продовження в фізичному просторі, де ми перебуваємо, живемо. І навпаки. Прикро і сумно, що багато українців тимчасово залишили чи повністю втратили житло. І його роль відкрилась по-іншому. Та благо, є ви! І точно зможете перелаштуватись та сотворити ще світліше, і надійніше. Дай Боже. А помічником у цьому виступить діючий інструмент фен-шуй.

Я за цілісний підхід.

Та індивідуальний супровід.

Підбираю, по вашій потребі!

По суті, я допомагаю вам впорядкувати внутрішній потенціал і скерувати його для конструктивного застосування у вашому щоденні та досягненню реальних бажаних змін.

Формати роботи:

  1. Телеграм-канал https://t.me/+opnzLyjR_jllZThi підписуйтесь)
  2. Прогулянковий формат, у парку;
  3. Онлайн-консультації (tel/ viber/ telegram)
  4. Зустріч в офісі, близько від центру м. Івано-Франківська

Дзвоніть: 068 543 41 11

Або заповніть заявку нижче, і я вам відповім!