Відгуки

1: за ці 3 тижні, у мене дуже хороша тілесна форма, в такі формі, я не був ніколи
2: я став частіше бачити позитивні моменти в ситуаціях, і станах
3: великий результат, це те, що я тепер в повному не знані, тобто я нічо не знаю взагалі, і тим самим я можу довіряти світу, тобто я тільки можу вибирати, я не знаю нічо.4: я просвітив свої страхи, і потреби, я краще знаю чого я боюся, що мене злить, до чого я пороявляю невдоволення, на що обіжуюся і т.д.

В цілому, прогрес від самого початку, без сумнівів є великим, так як в самому початку в мене була повна каша в голові, я дізнався багато чого, і роспутав клубок, тепер простіше, я тепер більш смирений, я більш свідомий, знаю приблизний напрямок майбутнього, що я буду вибирати і куда рухатися, менше стрессу, можливо я навіть звільнився, від самої деструктивної звички, за цей час, я рекомендую такий хороший досвід, як похід до психотерапевта!!

Андрій, 21 рік ( ім’я змінено)

26.12.2021

Я пройшла тренінг у Зореслави. Мені дуже сподобалось. Залишились приємні враження. Почала прислухатися до свого внутрішнього я і зрозуміла, що треба жити тут і зараз. Тому, буду вдосконалюватись, а тренінг дав мені поштовх і натхнення.

Світлана, 11.05.20

Дякую за те що ділились з нами своїм досвідом, знаннями, та енергією ці 4 дні. Було дуже ресурсно та цінно для мене. Ваша практика дихання і таблиця емоцій повертає мене до себе❤️
Натхнення та сили Вам, для наступних тренінгів.

Валентина, 11.05.20

Вперше була на онлайн тренінгу. Дякую Зореславо, за техніку якою ви поділились, зараз вона мені допомагає вистояти і зміцніти ще й радіти! Стали ясніші думки і легше спавлятись з емоціями. Дуже дякую!!!

Наталія, 11.05.20

Майстер-клас на тему “Як вийти із замкненого кола і перейти на новий виток розвитку у своєму житті».
Було інтересно, корисно, а саме головне позитивно. Приходить розуміння того що наш дух нам завжди говорить як правильно відноситись до всіх наших обставин, але важливо навчитись його слухати і взаємодіяти. Тоді всяка заборона буде мати дозвіл на реалізацію наших самих заповітних мрій.

Олександр, 19.02.20

Учасниці Майстер-класу ” Просто про складне або Сила, ти де?” :

Дякую, Зореславочко 🙂 знання, чудові техніки 🙂

Ольга, 20.11.19

З тобою було дуже надійно і ціннісно!

Наталія, 20.11.19

Я також дякую тобі, ти надзвичайно потужна. Це круто, що ти створила проект де жінки мають можливість побачити , які вони талановиті, прожити свої стани, прояви, емоції, почуття, відчуття, побути в різних ідентичностях, побачити різні життєві ситуації, почути різні думки з цього приводу і відчути свою жіночу силу. Любові та процвітання тобі і твоєму, такому всім нам жінкам потрібному, творінню.

Тетяна

Дякую Зореславі Попович за чудовий тренінг “Точка сили. Круг щастя”. За можливість побачити і відчути свої внутрішні резерви і ресурси, побути з ними у взаємодії (саме для мене це і стало кругом Щастя ), побути у ресурсній взаємодії з іншими учасниками тренінгу, відчути свою точку Сили і наповнити своє життя щастям!

Розвитку, тобі, Зореслава в твоїй тренерській діяльності, ресурсних тренінгів, цікавих учасників, Сили і щастя! Дякую усім учасникам за довіру і за ресурси!!!

Аеліта 22.06.18

Зореслава, я вдячна Вам за консультації. Сьогодні відчуваю себе немов у мене день народженя. Ви даруєте мені можливість познайомитись з собою, знайти розуміння себе і моїх близьких, рідних. Я дякую Вам. У Вас дорогий Талат від Бога .На передодні свята Святого Миколая бажаю вам здоров”я , натхнення, щастя, вдячних клієнтів і саме головне сили нести свій Талант Людям!

Наталія, 18.12.18

Отримала массу задоволення від участі в проекті!! 
Щодня ми переживаємо неймовірну кількість подій, пропускаємо їх крізь себе, віддаємо себе, свою силу і часто забуваємо про ресурси для її поповнення. Дуже актуальна тема для людей різного віку, статі й переконань!
Щиро дякую тренеру Зореслава Попович!
Зуміла влучно підібрати техніки, поєднала їх, індивідуально й делікатно підійшла до кожного учасника!! Не знаю як хто, а я сьогодні всім колегам піраміду Пезешкіана малювала)))))) 
Дякую!! Я почерпнула багато нового для себе!!
Всім рекомендую!!

Vira, 21.06.18