Твій рід – твої крила

Авторpsydmin

Твій рід – твої крила

Кожна людина, що живе зараз, народилася на стику двох родів: роду по-матері та роду по-батькові. Вона їх поєднала своєю появою.

Не будемо заглиблюватися в питання, для чого саме Ви народилися в своїх батьків або для чого саме Ваша дитина (діти) прийшла до Вас й партнера? Можемо підозрювати, що тут точно є сакральний зміст.

Зараз розглянемо практичну цінність усвідомлення сили свого роду.

Нам зрозуміло, що дерево без коріння не може жити: рости і плодоносити. Умовно, корінням є рід, Ваш, мій, кожного. Якщо Ви замислитеся, як жили чоловіки, жінки в Вашому роді? Коли, де? Які були особливості в сприйнятті кожного? Які установки, концепції,  вони зафіксували і т.д., то Ви суттєво збагатите своє життя.

Ясна річ, що складно достеменно знати особливості життя 10-ки, 100-ні, 1000-чі людей, які призвели до Вашої появи. Відомо, що на наше життя суттєво впливає життя предків до 7-го покоління. В кращому випадку ми можемо щось пам’ятати самі чи з розповідей старших про наших двох дідусів-двох бабусь чи чотирьох прадідусів і чотирьох прабабусь.

Вихід в наступному!

Точкою включення сили є:

1.Усвідомлення  того величезного, цінного, колосального життєвого досвіду наших предків у їх життєвих циклах.

2. Раз Ви прийшли  у цей Рід, значить він зумів вистояти, вижити, є мудрим!

3. Досвід та мудрість наших предків продовжують жити у нас: генах, пам’яті душі.

З цих усвідомлень Ви вже можете:

  1. Відчути опору.

Це передумова для повного проявлення Ваших вроджених потенціалів, адже приходить розуміння власного життєвого шляху ( в тому числі, якою діяльністю займатись) і легше проживається вікові та життєві кризи. З відчуттям опори зменшується тривожність і неможливо почуватись самотньо.

2.Виявити ключові концепції.

Вони відображаються у Вашому житті і можуть бути як конструктивними так і деструктивними. Концепції – це моделі, шаблони в сприйнятті, які відображаються в діях по-відношенню до себе чи інших, словах, і мають відношення до всіх сфер життя.

При виявленні й усвідомленні установок, конструктивні – це наш ресурс і опора. А ті, що деструктивні для нас, були можливо єдиним рішенням когось з роду, щоб вижити в тодішніх умовах. Для нас зараз вони діють як прокльони. Ми їх змінюємо і трансформуємо в благословення.

Ну, наприклад, поведінка бабці говорила про те, що «любов треба заслужити». І Ви догоджаєте всім людям, догоджаєте, а любові нема. Натомість є низька самооцінка і відчуття безсилля. Змінюємо на «Любов живе у щирому серці». Підкріплюємо певними діями і спостерігаємо, як поступово трансфорується сфера стосунків у бажаному векторі.

Небажання мати дітей чи тимчасова неможливість зачати, часто є наслідком деструктивних концепцій мам, бабусь чи інших значущих людей роду. Також нерозуміння чи конфлікти з власними дітьми є часто сигналом, що ми повторюємо несвідомий і неефективний сценарій.

Виявлення ключових концепцій – це суб’єктивна, дослідницька робота внутрішньої реальності людини. Вона є ефективною в супроводі психотерапевта.

3. Можете розширити свою свідомість та взяти відповідальність за своє життя.

-Ви , як мама (батько), що випромінюєте в простір і передаєте дітям?

-Які сімейні традиції, писані, неписані?
-Правила, типові висловлювання, реакції?

-Якими способами Ви проявляєте свою любов?

-Що б Ви хотіли передати своїм нащадкам? на 7 поколінь вперед?

Прямо зараз, прислухайтеся до відповіді, яка прийде від питання!

  1. Яка моя особиста місія?
  2. Яка місія мого (де Я є початком) роду?

Є відповіді? Запам’ятайте їх! Пам’ятаючи, живімо своє благословенне життя!

4. І найважливіше, для себе Ви зможете більш глибше відчути- сприйняти – передавати енергію любові. І це природнім чином точно ЧУДОво відобразиться на всіх сферах Вашого життя.

За Вашими плечами багато постатей.

Будьмо вдячними кожній з них.

Кожна з них – це пір’їнка!

Пір’їнка Ваших крил!

Поділіться і вподобайте запис!
error

Про автора

psydmin administrator