Мій МК “Як вийти з замкненого кола і перейти на новий виток розвитку”

АвторПопович Зореслава

Мій МК “Як вийти з замкненого кола і перейти на новий виток розвитку”

Майстер клас “Як вийти з замкненого кола і перейти на новий виток розвитку” народився, коли я знайшла спосіб і сама вийшла зі свого 3 – річного замкненого кола в темі стосунків.

Ми дослідили деякі ознаки, які свідчать, що в якійсь ситуації, темі чи сфері свого життя ми застрягли і крутимось в замкненому колі. В основному це можуть бути відчуття апатії, роздратування, надмірне фантазування, відчуття тяжкості і якоїсь незавершеності.

Розібрали, як утворюється замкнене коло. Як правило – це про залежність від власних негативних думок та установок, родових програм, зовнішніх обставин. Тут часто є прихована вигода. Тягарями виступають заборони. Один із шляхів виходу – сформування дозволів.

Усвідомили універсальну модель руху життєвого циклу. І розібрали 4 її основні етапи: пізнання, вдосконалення, реалізація, пауза. Її ми проживаємо своїми тілом, емоціями і думкамия, які нас часто заплутують.

Секрет переходу на новий виток – активація Духу. Доступними, простими практиками. Що ми і зробили на занятті!

Обруч на талії сам не почне крутитися, ми його відштовхуємо талією. Так із життям – діючи від серцевини ( з Духу) наше життя набирає обертів.

Вдячна групі за цікавіть до цієї теми і включеність в роботу! Для мене це свідчить про її актуальність. І хочу, щоб про спосіб розірвання кола і переходу на новий виток, довідалось більше людей!

Також дякую центру “Івано-Франківськ Позитум” , що запросив провести щотижневу інтервізійну зустріч.

Поділіться і вподобайте запис!
error

Про автора

Попович Зореслава administrator

Напишіть відгук